II OLSZTYŃSKIE TARGI PRACY

II OLSZTYŃSKIE TARGI PRACY

          11 kwietnia 2018 roku w naszej Szkole odbyły się II Olsztyńskie Targi Pracy, których byliśmy współorganizatorem (wspólnie z Miejskim Urzędem Pracy w Olsztynie i Urzędem Pracy Powiatu Olsztyńskiego, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Olsztynie oraz Wojewódzkim Urzędem Pracy w Olsztynie). Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, natomiast patronat medialny TVP3 Olsztyn, Telewizja Olsztyn, Radio Olsztyn oraz Gazeta Olsztyńska.

 

          Udział w Olsztyńskich Targach Pracy wzięło 42 wystawców. Głównymi adresatami Targów Pracy byli przede wszystkim młodzi ludzie, którzy już niedługo będą podejmować ważne decyzje edukacyjno-zawodowe, studenci, absolwenci szkół średnich, ale także osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali również nauczyciele,  doradcy zawodowi oraz rodzice. Poza ofertami pracy, kursów i szkoleń prezentowanych przez pracodawców i organizatorów zaprezentowana została również oferta kwalifikacyjnych kursów zawodowych z naszej szkoły oraz ZSG-S i ZSM-E, a po rozmowach z potencjalnymi pracodawcami chętni mieli szansę wzięcia udziału w licznych warsztatach.

          II Olsztyńskie Targi Pracy, podobnie jak w roku ubiegłym, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

O targach możecie przeczytać również tutaj:
https://www.olsztyn24.com/news/31783-ii-targi-pracy-odbyly-sie-w-olsztyskiej-budowlance.html .

https://www.olsztyn24.com/news/31844-olsztyskie-szkoly-zawodowe-zaprezentowaly-swoja-oferte-edukacyjna.html


Współpracują ze szkołą

Back to top