Uczniowie naszej szkoły oraz wolontariusze...

Uczniowie naszej szkoły oraz wolontariusze Szkolnego Koła Caritas
 w  Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym
 

4 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły oraz wolontariusze Szkolnego Koła Caritasu współuczestniczyli w programie edukacyjnym, który  odbył się w  Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym. W tym dniu mali pacjenci mogli zdobywać wiedzę na wesoło poprzez zabawy i gry edukacyjne.

Nasi uczniowie przeprowadziła mini zajęcia praktyczne z architektury krajobrazu- rozpoznawanie gatunków roślin i narzędzi ogrodniczych, z technologii robót budownictwa - układanie różnych typów muru, a z technologii robót drzewnych- układanie drewnianych puzzli.

 

Zajęcia przeprowadzone przez młodzież ZSB i wolontariuszy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top