15 marca 2018r odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

15 marca 2018r odbył się w naszej szkole
 Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

         Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny" jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy trzeciej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. W bieżącym roku szkolnym w Zespole Szkół Budowlanych do konkursu przystąpiło 13 uczniów w kategorii Junior i Student.

 


Wspólna dla wszystkich krajów data konkursu oraz te same zestawy pytań dla poszczególnych poziomów podnoszą atrakcyjność konkursu. Główną ideą konkursu, jest sprowokowanie jak najliczniejszej manifestacji matematycznej o charakterze wspólnej, intelektualnej zabawy. W tym roku każdy uczestnik otrzymał łamigłówkę – układankę w prezencie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy jak najlepszych wyników.
 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top