„EKORECYKLING KSIĄŻKI”

„EKORECYKLING KSIĄŻKI”

Od 20 października do 12 lutego odbył się konkurs biblioteczny „EKORECYKLING KSIĄŻKI” zorganizowany przez bibliotekarki  ZSB w Olsztynie i Panią Annę Kozyrę-Sarwińską. Uczniowie mieli za zadanie stworzyć z zubytkowanych i przeznaczonych do wycofania książek różne dzieła, przedmioty i rzeźby według własnego uznania. Komisja w składzie nauczycielek naszej szkoły wybrała pięcioro zwycięzców i wyróżnienie, którzy zostali nagrodzeni  interesującymi nagrodami.

 

 

 

 

WYNIKI KONKURSU BIBLIOTECZNEGO:

1. Tomasz Purzycki, Wiktor Hoffer,  kl. 2 b1 
1. Aleksandra Ostrówka,  kl. 1 a/m
2. Aleksandra Młynarczyk,  kl. 1 a
3. Aleksandra Gorela,  kl. 1 b/g
Wyróżnienie – Magdalena Moszczyńska, kl. 3b/d

GRATULUJEMY!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH
OD 13 LUTEGO DO KOŃCA MAJA
NA WYSTAWĘ PRAC UCZESTNIKÓW KONKURSU,
KTÓRA ZNAJDUJE SIĘ
W CZYTELNI BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

 

Współpracują ze szkołą

Back to top