Studniówka 2018

Studniówka 2018

Tegoroczni maturzyści ZSB wraz z zaproszonymi gośćmi bawili się świetnie w Hotelu Omega podczas studniówkowego balu (20.01.2018r.). Choć za oknami królowała zima, taneczny parkiet rozgrzewali  do czerwoności  mnóstwem obrotów i podskoków do trzeciej nad ranem.

           Wszyscy zgodnie stwierdzili, że ten wieczór upłynął nadzwyczaj szybko. Może stało się tak za sprawą emocji wywołanych polonezem lub walcem, do którego przejęci maturzyści prosili nauczycieli. Być może sprawiło to zaangażowanie w przygotowany na studniówkę program artystyczny, może polonez na wesoło tańczony o północy, na który wszyscy wyczekiwali, przygotowując specjalne kostiumy i akcesoria. Może to "wina" DJ-a, który spełniając muzyczne życzenia i inicjując taneczne zabawy, powodował, że zdecydowana większość pozostawała na parkiecie bez wytchnienia. 

           W każdy razie z przytupem stwierdzamy:  Studniówkę 2018 zaliczamy do udanych!

Współpracują ze szkołą

Back to top