Przygotowania do studniówki

Przygotowania do studniówki

Zgodnie z tradycją organizowania niezapomnianego balu jakim jest studniówka, odbyły się zajęcia warsztatowe przygotowujące maturzystów do tej imprezy.

W dniu 3 stycznia 2018 roku dziewczęta z klas 4a, 4g/m i 4b uczestniczyły w pokazie makijażu, który zorganizowano w studium policealnym im. prof. Zbigniewa Religi.

 4 stycznia 2018 roku naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele firmy "VIDO", którzy zaprezentowali najnowsze trendy w męskich strojach galowych. W pokazie uczestniczyli uczniowie klas czwartych. Modelowy garnitur i dodatki zaprezentował Nasz absolwent Patryk Wołodkiewicz. Spotkania mają na celu pomoc tegorocznym maturzystom w przygotowaniu do studniówki.

 Młodzież uczestniczyła w spotkaniach razem z pedagogiem szkolnym Tomirą Puciło.Współpracują ze szkołą

Back to top