Wiwat Andrzejki w ZSB!!!

Wiwat Andrzejki w ZSB!!!

      30.11.2017 r. w naszej szkole  hucznie świętowaliśmy  Andrzejki.  Wspólna zabawa  polegała między innymi na możliwości dowolnego, wesołego  przebrania się. Klasy, które dokonały takiej andrzejkowej transformacji, brały udział w konkursie. Komisja konkursowa wyłoniła  wyróżniające się klasy. I miejsce zajęła klasa 3a1 , dwa równorzędne wyróżnienia przypadły klasie 4 g/m oraz 3b/d – gratulujemy zgrania oraz  fantazji!!!  W konkursie indywidualnym trzy wyróżnienia otrzymały uczennice : Marta Borowska z klasy 1a – baletnica,  Olga Mikołajewska z klasy  1b/g -  papieżyca oraz Weronika Poduszko z klasy 3 b/d – pirat. Wszystkim nagrodzonym i  wszystkim przebranym należą się  podziękowania i gratulacje!

 

  Na bardzo długiej przerwie J, w korytarzu na I piętrze, miała miejsce parada przebierańców. Przy skocznych dźwiękach muzyki DJ –ów z klasy 2b przerodziła się w szaloną dyskotekę z udziałem ciał pedagogicznych.

Kto chciał, mógł skorzystać z bogatego  kącika wróżb, które były przygotowane w trzech językach. Kącikiem opiekowały się uczennice z klasy 4ad.

 

 Andrzejkowa impreza podobała się wszystkim i rozbudziła apetyt na kolejne!


 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top