Projektowanie = Wdrażanie z Firmą Szynaka Meble

Projektowanie = Wdrażanie   z Firmą Szynaka Meble

      W dniu 17 listopada br. uczniowie z klasy IIa/m kształcący się w zawodzie technik technologii drewna (klasa patronacka) i uczniowie z klas czwartych kształcący się w zawodzie technik architektury krajobrazu uczestniczyli w ciekawej lekcji, którą poprowadzili pracownicy firmy Szynaka Meble. Uczniowie poznali proces tworzenia i wdrażania do produkcji nowych wzorów mebli. Usłyszeli od pracowników, którzy zajmują się w firmie projektowaniem mebli  co jest dla nich inspiracją do tworzenia nowych kolekcji, kolorystyki i zdobnictwa.

 

 Opowiadając z pasją o swojej pracy zwracali także uwagę na możliwości rozwoju zawodowego i pracy, która może sprawiać ogromną satysfakcję. Poruszono także zagadnienia dotyczące etyki w biznesie. Kolejne spotkanie – zajęcia warsztatowe z projektowania dla uczniów  z klasy patronackiej   jest zaplanowane w firmie w drugim semestrze. Ciekawe jaki pomysł na nowy mebel będą mieli uczniowie i czy uda się go zrealizować?    

  

Współpracują ze szkołą

Back to top