Ślubowanie klas pierwszych w Zespole Szkół Budowlanych

Ślubowanie klas pierwszych
w Zespole Szkół Budowlanych

20 października 2017 r. to ważny dzień w Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie dla klas pierwszych: I a, I a/m, I b,     I b/g, I s/i i I mz. Tego dnia ich uczniowie wobec całej społeczności szkolnej złożyli ślubowanie, którego tekst pięknie odczytał Wiktor Kaczmarski z klasy    I b.
            Dekoracje przygotowane przez p. A. Kozyrę- Sarwińską i jej wychowanków  z kl. I b, wspólne odśpiewanie hymnu państwowego, a następnie okolicznościowe przemówienie p. dyrektor Lidii Nowackiej stworzyły podniosły nastrój tej uroczystości.

             W drugiej jej części (bardziej swobodnej) młodsi uczniowie mogli poznać  oblicze swoich pedagogów w sytuacjach mniej formalnych, dzięki materiałowi filmowemu przygotowanemu przez Tomka Purzyckiego i asystującego mu Wiktora Hoffera z  kl. 2 b1 pod kierunkiem p. Ewy Kuźmickiej. Kto tego nie widział, niech żałuje! 

            Uroczystość prowadzili: Karolina Bieranowska z kl. 2a1 i Paweł Sławiński (kl. 3 b/d).


 

Współpracują ze szkołą

Back to top