SZKOLENIE ZAWODOWE- FAKRO

SZKOLENIE ZAWODOWE-  FAKRO

    FAKRO, jako czołowy producent okien dachowych od wielu lat angażuje się w działania edukacyjne, mające na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych młodzieży. W dniu 05 października 2017 roku grupa 27 uczniów kształcących się w zawodzie technik budownictwa, technik technologii drewna i stolarz uczestniczyła w szkoleniu zawodowym przeprowadzonych przez przedstawicieli firmy FAKRO.

 W pierwszej części szkolenia uczniowie uzyskali informacje dotyczące działalności firmy jako producenta okien dachowych. W drugiej części  każdy z uczestników szkolenia miał możliwość przećwiczenia sposobu montażu lub demontażu uchylno-obrotowego okna dachowego. Potwierdzeniem nabytych umiejętności będą certyfikaty, które firma wystawi uczniom uczestniczącym  szkoleniu. 

 


 

Współpracują ze szkołą

Back to top