Po wakacyjnej przerwie

Po wakacyjnej przerwie

W murach ZSB ( w tym roku dosłownie "w murach" z uwagi na deszczową aurę) uroczystym apelem powitaliśmy rok szkolny 2017/2018.

          Podczas apelu gościliśmy: prezesa Stowarzyszenia Historycznego im. Grota-Roweckiego Dowódcy Armii Krajowej p. Andrzeja Olszewskiego a także kombatantów  Armii  Krajowej, w imieniu których przemawiał p. Ireneusz Hurynowicz, podkreślający m.in.  potrzebę tworzenia więzi międzyludzkich w czasach nam współczesnych zdominowanych     przez osiągnięcia techniki.

 

          Będąc przy głosie p. Hurynowicz  w imieniu przedstawicieli AK złożył serdeczne gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności nowej pani dyrektor ZSB - p. Lidii Nowackiej.

 

          Rok szkolny 2017/2018 uznajemy za otwarty!

 

Współpracują ze szkołą

Back to top