Wycieczka krajoznawcza do Zakopanego

Wycieczka krajoznawcza do Zakopanego

W dniu 09.06.2017r. 20-osobowa grupa uczniów z klas 3b, 2bd, 1b1,
wraz z opiekunami, wyjechała na wycieczkę krajoznawczą do Zakopanego. W ciągu 4 dni mieli możliwość wspiąć się na szczyty Tatr, takie jak: Nosal czy Kasprowy Wierch’ pospacerować Doliną Kościeliską i Wąwozem Kraków, a także zagłębić się w Jaskinię Mroźną, Jaskinię Mylną oraz Smoczą Jamę. Spacerowali również po Krupówkach, wjechali na Gubałówkę  i  skocznię narciarską im. Stanisława Marusarza na szczycie Wielkiej Krokwi.

 

 Zabawa była przednia, a mottem wyjazdu stały się słowa Św. Jana Pawła II: „W górach znajdujemy nie tylko wspaniałe widoki, które można podziwiać, ale niejako szkołę życia. Uczymy się tutaj znosić trudy dążenia do celu, pomagać sobie wzajemnie w trudnych chwilach, razem cieszyć się ciszą, uznawać własną małość w obliczu majestatu i dostojeństwa gór.” 

 


 

Współpracują ze szkołą

Back to top