VI MIĘDZYNARODOWY WORKSHOP BUDOWLANY

VI MIĘDZYNARODOWY WORKSHOP BUDOWLANY

    W dniach 28 maja do 4 czerwca 2017 roku siedmioro uczniów z klas pierwszej, drugiej i trzeciej kształcących się w zawodach technik budownictwa, technik architektury krajobrazu i technik technologii drewna uczestniczyło po raz drugi w projekcie warsztatowym  na terenie kompleksu pałacowego Zamek Karnity.

  Uczniowie ze szkół zawodowych z Niemiec, Rosji i Polski wspólnie wykonywali przygotowane dla nich zadania, wykazując się umiejętnościami zawodowymi i umiejętnością porozumiewania się w językach obcych. Po zakończeniu pracy był czas na zajęcia integracyjne, pokonanie labiryntu z trasami o różnym stopniu trudności, a także wyjazd do Ostródy i na wycieczkę Kanałem Ostródzko-Elbląskim i obejrzenie unikatowych w świecie pochylni. Na zakończenie Workshopu jego uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy i usłyszeli wiele ciepłych słów podziękowania za wykonaną pracę, której efekty zdobią posesję zamku.

 


 

 

 

 

 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top