KONKURS ,, MATEMATYKA WOKÓŁ NAS”

KONKURS ,, MATEMATYKA WOKÓŁ NAS”

 

8  czerwca 2017r odbył  się  drużynowy  konkurs  matematyczny   dla klas pierwszych  „Matematyka wokół nas”. Celem konkursu jest nie tylko pokazanie  korelacji matematyki z innymi przedmiotami, ale również  dobra zabawa .

Konkurs składa się z dwóch części: w pierwszej części biorą udział wszystkie drużyny; do drugiej czyli finału przechodzą dwie drużyny z największą liczbą punktów.  Każda  grupa otrzymała    rebusy,  hasła, tangramy i zagadki logiczne do rozwiązania.

 

W zabawie konkursowej wzięło udział pięć zespołów 2- osobowych z klas 1 a1 ,1a/m, 1b/u, 1gd, 1b1. Do finału zakwalifikowały się zespoły z  1b1 i  1a1.

Po pełnej emocji rywalizacji zwycięstwo wywalczyła drużyna z klasy 1b1.

 

Gratulujemy.

 

 


 

 fot. Tomasz Purzycki

Gratulujemy.

Współpracują ze szkołą

Back to top