Zajęcia dydaktyczne z geografii na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie

Zajęcia dydaktyczne z geografii 
na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie

Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przygotował w ramach Programu Szkoła Partnerska zajęcia dla uczniów szkół średnich.

Skorzystaliśmy z tej interesującej oferty.

 1 czerwca 2017 uczniowie klasy 3g/m i 2b/d  uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w Katedrze Gleboznawstwa i Rekultywacji Gruntów prowadzonych w formie  wykładu „Główne typy gleb Polski, ich użytkowe i przyrodnicze znaczenie” uzupełnionym zajęciami terenowymi  -  obserwacja i analiza profili glebowych.  Zajęcia prowadził pan dr hab. inż. Jan Pawluczuk, dziękujemy za poświęcony czas i interesujące zajęcia.

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top