„Pracodawca Przyjazny Szkole”

„Pracodawca Przyjazny Szkole”

30 maja 2017 r. w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyła się IV edycja   wręczenia Wyróżnień „Pracodawca Przyjazny Szkole”. Wyróżnienie to w formie statuetki i okolicznościowego certyfikatu ustanowione zostało przez Prezydenta Olsztyna w celu docenienia  współpracy pomiędzy pracodawcami i szkołami zawodowymi oraz ukierunkowania kształcenia zawodowego na innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne.

Siedmiu pracodawców z siedmiu obszarów gospodarki otrzymało z rąk Prezydenta Olsztyna  P. Piotra Grzymowicza  statuetkę, którą zaprojektowała uczennica Państwowego Liceum Plastycznego. Wśród nagrodzonych znalazło się Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie,  które od wielu lat współpracuje z naszą szkołą w branży budowlanej, a wśród wyróżnionych znalazła się także  firma Leica Geosystems współpracująca ze szkołą w obszarze geodezyjnym.

Uczniowie naszej szkoły zadbali o przepiękny wystrój sali, w której odbywała się  uroczystość, a w wyjątkową atmosferę wprowadzili nauczyciele Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych występem swojego zespołu muzycznego. 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top