POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ

POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ

 

4 maja 2017 r. w naszej szkole zostało podpisane POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ MIĘDZY Zespołem Szkół Budowlanych im Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie a Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy Oddziału Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wraz z Fundacją SERAPIAN w Mrągowie.

Na mocy tego porozumienia w roku szkolnym 2018/2019 będziemy otwierać klasę w zawodzie dekarz – pracownik młodociany. Dzięki tej współpracy nasi uczniowie otrzymają możliwość zdobywania nowych umiejętności potwierdzonych certyfikatami, zajęć praktycznej nauki zawodu w rzeczywistych warunkach zakładu pracy, szkoła pozyska nowoczesny sprzęt oraz materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć praktycznych i teoretycznych.

          Partnerzy, a którymi szkoła podpisała porozumienie, zwrócili się do nas z tą propozycją, ponieważ zawód dekarz jest bardzo poszukiwanym zawodem na rynku pracy, a jest bardzo mało wykwalifikowanych pracowników tym zawodzie nie tylko w naszym regionie, ale także w całej Polsce.


 

 

               

Współpracują ze szkołą

Back to top