Budowlanka w Galerii Warmińskiej „Przysiądź z Budowlanką”

Budowlanka w Galerii Warmińskiej
„Przysiądź z Budowlanką”

 

 21 kwietnia 2017 r.  promowaliśmy  w Galerii Warmińskiej  naszą szkołę

 pod hasłem „Przysiądź z Budowlanką”. To już trzecia taka akcja.

   Uczniowie, wraz z nauczycielami, przygotowali ciekawą i kolorową prezentację kierunków kształcenia naszej szkoły w postaci wystawki prac oraz miniquizy dla odwiedzających Galerię  z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

 

 Uczniowie „Budowlanki” ubrani w koszulki z logo szkoły, w odblaskowych kamizelkach i kaskach na głowach zachęcali odwiedzających Galerię, by na chwilę przysiedli na firmowych taboretach i zapoznali się z ofertą kształcenia ZSB, odpowiedzieli na pytania związane ze szkołą i jej najbliższym otoczeniem, rozdawali też ulotki i informatory.

      Zabawy i śmiechu było wiele, a dodatkową atrakcją, jak zwykle przy takich okazjach, był nasz ZSBuś.


 

 

 

 

 

 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top