GOŚCIE Z NIEMIEC

GOŚCIE Z NIEMIEC

   Od 5 do 6 grudnia br. gościliśmy w naszej szkole dyrektora i dwoje nauczycieli z Arwed Rossbach Schule w Leipzig (Lipsku) Niemcy. W czasie krótkiego pobytu w Olsztynie delegacja zapoznała się warunkami nauki w szkole i na warsztatach szkolnych. Mieliśmy też okazję do zaprezentowania ciekawych miejsc związanych z historią Olsztyna.

  W trakcie spotkania w szkole 6 grudnia odwiedził zebranych Mikołaj wraz ze Śnieżynkami, który  wysłuchał piosenki po niemiecku w wykonaniu gości i w nagrodę poczęstował wszystkich słodyczami. Na zakończenie pobytu odbyło się jeszcze spotkanie w Zamku w Karnitach gdzie odbywał się wiosną
V Międzynarodowy Workshop Budowlany, którego VI edycja z udziałem naszej młodzieży jest już zaplanowana od 28 maja do 4 czerwca 2017r.
 

Nasze spotkania i rozmowy przebiegały w bardzo serdecznej atmosferze, a w perspektywie planowane są spotkania i wymiany młodzieży.


 

 

 

 

 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top