VIII Międzynarodowy Workshop Budowlany w Karnitach

VIII Międzynarodowy Workshop Budowlany
w Karnitach

Już po raz czwarty młodzież z klas 2a/m, 2b i 3a1 wyjechała do Karnit na workshop z udziałem młodzieży z Niemiec i Rosji.  Nasza młodzież przebywała w Karnitach od 2 do 7 czerwca 2019 roku. W czasie workshopu wykonywano różne prace na rzecz Kompleksu Pałacowego Zamek Karnity, w wolnym czasie odbywały się spotkania integracyjne, wspólne ognisko, zawody sportowe i inne atrakcje. W tym roku odbył się także bardzo ciekawy wieczór rosyjski, gdzie zaprezentowano bogate stroje ludowe, tańce i rosyjskie pieśni.

Bardzo szybko młodzież nawiązała kontakty ćwicząc swoje umiejętności posługiwania się czterema językami i jak zwykle czas szybko minął i z żalem trzeba się było pożegnać czekając na kolejny workshop za rok (prawdopodobnie)

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Współpracują ze szkołą

Back to top