Spotkanie wolontariuszy Caritas z Małżonką Prezydenta RP

Spotkanie wolontariuszy Caritas
z Małżonką Prezydenta RP

 W dniu 16 kwietnia w siedzibie Caritas w Olsztynie odbyło się spotkanie Szkolnych Kół Caritas z Małżonką Prezydenta RP.

Główny cel wizyty związany był z Hospicjum Domowym i zbiórką funduszy na ten cel. Hospicjum powstaje w Olsztynie przy ulicy Kromera.

 Podczas spotkania dzieci i młodzież spontanicznie zadawały pytania, na które Pani Agata Kornhauser - Duda odpowiadała z życzliwością, a nawet z poczuciem humoru. Dowiedzieliśmy się np. że Małżonka Prezydenta RP najbardziej lubi jazdę na rowerze i czytanie książek.

Zespół Szkół Budowlanych reprezentowali: Julia Szwark -1a, Patrycja Rachubka -  1a, Adam Ochman - 2si, Mateusz Ulewicz - 3bu i Szymon Kraszewski -2am wraz z opiekunami Mileną Andruszkiewicz i Anną Sokołowską. 

Spotkanie z Pierwszą Damą od 23 minuty wydania wiadomości TVP 3 Olsztyn


Współpracują ze szkołą

Back to top