Finał Centralny XXXII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Finał Centralny
XXXII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności  Budowlanych

W dniach 12-13 kwietnia 2019 roku w Wodzisławiu Śląskim  odbył się Finał Centralny XXXII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności  Budowlanych, do którego zakwalifikowano 80 uczniów z 36 szkół  z całej Polski. Okręg gdański reprezentowało trzech uczniów, którzy zajęli najwyższe lokaty w eliminacjach okręgowych: uczennica naszej szkoły Weronika Poduszko z klasy 4bd oraz  dwóch uczniów z Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 roku w Iławie.

Miło jest nam poinformować, że Weronika wywalczyła tytuł LAUREATA w tegorocznej edycji OWiUB i zajęła 17 miejsce w gronie 80 najlepszych uczniów szkół budowlanych w Polsce. Tym samym uzyskała prawo do studiowania na wybranej przez siebie uczelni technicznej. Życzymy dobrych wyników na maturze i gratulujemy sukcesu.


Współpracują ze szkołą

Back to top