Warmińsko-Mazurski Kongres Zawodowy.

Warmińsko-Mazurski Kongres Zawodowy.

 5 kwietnia 2019 r. w Olsztyńskim Parku Naukowo–Technologicznym pod patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Olsztyna odbył się Warmińsko-Mazurski Kongres Zawodowy. W ramach Kongresu miała miejsce konferencja dotycząca zmian w szkolnictwie branżowym oraz współpracy szkół branżowych z pracodawcami. Jednym z punktów było też podpisanie umów i porozumień o  współpracy pracodawców ze szkołami. Zostało również podpisane trójstronne porozumienie o współpracy między Zespołem Szkół Budowlanych a firmą Dachland i Fundacją Serapian.

           Druga część Kongresu była związana z promocją szkolnictwa branżowego, szkoły z całego województwa zaprezentowały uczniom szkół podstawowych i klas gimnazjalnych zalety kształcenia się w technikach i szkołach branżowych I stopnia. Nasza szkoła współtworzyła stoisko branży budowlano – drzewnej.

 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top