Wymiana młodzieży Lipsk-Olsztyn

Wymiana młodzieży Lipsk-Olsztyn

      Już  w najbliższą niedzielę 7 kwietnia 2019 roku, kolejny raz, grupa uczniów z klas 2b, 2b/g, 3b1 i 3b/u wraz z opiekunami wyjeżdża na tygodniowy pobyt do Niemiec do zaprzyjaźnionej szkoły partnerskiej Arwed Rossbach Schule w Lipsku.  Wyjazd młodzieży odbywa się w ramach realizowanego w szkole projektu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. W przesłanym do nas programie pobytu przewidziano wiele atrakcji min. wspólne lekcje języka niemieckiego i angielskiego, wykonanie zadania praktycznego, zwiedzanie bardzo pięknego Lipska i jego zabytków, a także wizytę w Instytucie Polskim, który ma swoją placówkę w Lipsku.  

 

       Wszystkim uczestnikom wymiany życzymy udanego pobytu i pewnie
z zainteresowaniem wysłuchamy ich opowieści po powrocie z Niemiec.

Współpracują ze szkołą

Back to top