Brawo nasza zdolna młodzież!

Brawo nasza zdolna młodzież!

Uczennice kl. 2 a/m naszej szkoły w składzie: Aleksandra Ostrówka, Sandra Suchowiecka, Natalia Tuniewicz pod opieką bibliotekarki Beaty Falkowskiej-Pawelec od września poświęciły dużo czasu i ogrom pracy angażując się w ogólnopolskim konkursie: „#cojaczytam” . Ich niesamowite pomysły, ciekawe zdjęcia i rozpowszechnianie idei czytelnictwa doceniło wiele osób i oczywiście Jury - („Wolne Lektury”, „Fundacja Nowoczesna Polska”) , dlatego zasłużenie wygrały w swojej kategorii wiekowej !

Ogromne gratulacje!!!

 

 

Wolne Lektury

Uwaga! Uwaga!
Po długich godzinach spędzonych na oglądaniu nadesłanych zgłoszeń, wnikliwej analizie każdej kampanii oraz burzliwych dyskusjach nad ostatecznym werdyktem Jury wybrało zwycięzców konkursu #cojaczytam! Jury, w którego składzie zasiedli Barbara Klicka, Jarosław Lipszyc i Jan Rusiński, przyznało trzy nagrody - po jednej w obu kategoriach wiekowych oraz Grand Prix. Poznajcie zwycięskie zespoły!


Nagroda w kategorii wiekowej 15-19 za kampanię "#cojaczytam2018" oraz spójną i przekonującą propozycję estetyczną dla zespołu z Biblioteki w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie w składzie: Aleksandra Ostrówka, Sandra Suchowiecka, Natalia Tuniewicz, pod opieką Pani Beaty Falkowskiej-Pawelec.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top