POLSKA JEST W NAS

POLSKA JEST W NAS

31październiaka 2018 uczniowie klasy 1gm i 1mi uczestniczyli w wyjątkowych zajęciach warsztatowych w Geoogrodzie, łączących historię i sztukę graffiti. Celem zajęć było zapoznanie uczniów z tematyką niepodległościową i  nauka malowania graffiti o tematyce patriotycznej. W drugiej części zajęć uczniowie poznali historię Żołnierzy Podziemia Niepodległościowego, którzy walczyli o wolną i suwerenną Polskę.

Zajęcia artystyczne przeprowadził pan Piotr „Dziki” Łukjanowicz, któremu dziękujemy  za  naukę techniki graffiti, inspirację i wspólnie wykonaną pracę.

 

Zajęcia były zorganizowane w ramach realizacji z zakresu edukacji ekologicznej: Świętujemy niepodległość w Geoogrodzie przy ZSB w Olsztynie. Realizując projekt korzystamy z dofinansowania Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, a także wsparcia przyjaciół Geoogrodu.

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top