Oczarowało nas drewno.

Oczarowało nas drewno.

26 października 2018 roku uczniowie klasy 3b1 oraz kilku uczniów z klasy 3bu i 2b uczestniczyli w wyjazdowej wycieczce do firmy JAGRAM- Pro S.A. w Suszu.  Firma Jagram jest wiodącym producentem elementów gięto- klejonych w Europie. Ludzi tam pracujących łączy wielka pasja do drewna. Nas też oczarowało drewno w wyrobach jakie produkuje Jagram.

 Duża różnorodność produktów małogabarytowych i średniogabarytowych i ich ciekawe wykorzystanie zauważyliśmy już przed wejściem na teren zakładu. poznaliśmy proces produkcji elementów, zobaczyliśmy jak przeprowadza się  badanie drewna w laboratorium oraz w jaki sposób przygotowuje się dokumentację projektową, która trafia na produkcje.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Zakładu Jagram- Pro S.A. w Suszu za umożliwienie nam zwiedzenia zakładu. 

 

 

 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top