Świętowanie w ZSB!!!

Świętowanie w ZSB!!!

Nie samą nauką żyje nasza szkoła – wrzesień i październik to odpowiednie miesiące, by uatrakcyjnić normalne dni nauki i pracy. 28.09.2018 żeńska część Samorządu Uczniowskiego postanowiła uhonorować panów i chłopców z Budowlanki z okazji Dnia Chłopaka. Piękne hostessy obdarowały naszych młodszych i nieco starszych mężczyzn słodyczami, życzeniami i promiennymi uśmiechami.

 

Nieco później, bo 12 października,  społeczność uczniowska naszej szkoły postanowiła z okazji Święta Edukacji Narodowej uhonorować nauczycieli i pracowników ZSB. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali i rozdali niespodzianki, by osłodzić pedagogom trud ich pracy. Natomiast uczniowie klas pierwszych zadbali o to, żeby na długiej przerwie pokój nauczycielski zamienił się w uroczą kawiarenkę.

 

Współpracują ze szkołą

Back to top