Przed nami dwa wakacyjne miesiące

Przed nami dwa wakacyjne miesiące

          Po kolejnym roku owocnej pracy uczniów i nauczycieli podsumowaliśmy rok szkolny 2017/2018. Podczas uroczystego apelu pani dyrektor Lidia Nowacka wręczyła świadectwa      i nagrody uczniom z najwyższymi wynikami. W  gronie osób, które otrzymały promocję        z wyróżnieniem znalazło się 20 uczniów. Dyplomami uznania pani dyrektor uhonorowała też najlepszych sportowców, uczestników konkursów branżowych, Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur czy szkolnego konkursu o tytuł Mistrza Ortografii ZSB.

 

          Dla klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej 22 czerwca 2018 r. był dniem ukończenia szkoły.

Gratulujemy zarówno tym, którzy uzyskali promocję do następnej klasy, jak i tym którzy ukończyli szkołę.

 


 

Współpracują ze szkołą

Back to top