Wycieczka dydaktyczna Mazury Golf and Country Club

Wycieczka dydaktyczna
 Mazury  Golf and Country Club

Dnia 8 czerwca 2018 r. odbyła się wycieczka dydaktyczna w malowniczej scenerii pól golfowych
w Naterkach na obiekcie Mazury  Golf and Country Club. Uczestnikami byli uczniowie klas Technik architektury krajobrazu, Technik budownictwa, Technik geodezji. Celem było poznanie zasad pielęgnacji i nawadniania terenów zieleni pól golfowych przy pomocy nowoczesnych urządzeń tnących oraz systemów nawadniających. Poza częścią typowo zawodową młodzież miała okazję poznać zasady gry w golfa m.in. nauka puttowania i drivingu na strzelnicy golfowej.
Najbardziej aktywni zawodnicy zostali nagrodzeni piłeczkami z rąk trenera i zarazem menadżera obiektu Pana Witolda Sikory. Zajęcia zakończyliśmy przy wspólnym grillowaniu.

 

Tym, którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z takiej formy aktywnego wypoczynku - serdecznie polecamy!!!


 

Współpracują ze szkołą

Back to top