Seminarium Branżowe

Seminarium Branżowe

4 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbyło się Seminarium Branżowe, które związane jest z cyklem seminariów poświęconych zmianom w kształceniu zawodowym. Gospodarzami spotkania były panie: Ewa Kaliszuk, dyrektor Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych oraz Lidia Nowacka, dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych.

Gościliśmy: Warmińskiego-Mazurskiego Kuratora Oświaty, pana Krzysztofa Marka Nowackiego, I Zastępcę Prezydenta Olsztyna, pana Jarosława Markę Słomę, prezesa WMSSE, pan Grzegorza Smolińskiego,  zastępcę dyrektora Wydział Nadzoru Pedagogicznego, panią Agatę Sławę Gęślę, przedstawicieli największych firm województwa warmińsko-mazurskiego oraz dyrektorów i nauczycieli szkół zawodowych w Olsztynie.

 

Uroczystym punktem programu było wręczenie Medalu Komisji Edukacji Narodowej panu Andrzejowi Boguszowi, prezesowi ARBET Investment Group sp. z o.o.

Podczas spotkania zebrani dzielili się uwagami, swoimi spostrzeżeniami związanymi z kształceniem zawodowym i nadchodzącymi zmianami planowanymi przez MEN.

Wnioski z seminarium zostaną przesłane do ministerstwa za pośrednictwem Warmińskiego-Mazurskiego Kuratorium Oświaty. 

Współpracują ze szkołą

Back to top