PRZYJACIEL HOSPICJUM nominacja ZSB w Olsztynie

PRZYJACIEL HOSPICJUM
 nominacja ZSB w Olsztynie 

30 maja uczniowie z opiekunami Caritasu ZSB w Olsztynie, wzieli udział w uroczystości ZAKOŃCZENIA XV EDYCJI AKCJI ,,POLA NADZIEI'', która odbyła się w siedzibie Wyższego Seminarium Duchownego „Hosianum” w Olsztynie. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej prowadzonej przez osobę księdza biskupa pomocniczego Janusza Ostrowskiego. Następnie wszystkie szkoły zaangażowane w akcję zostały uhonorowane statuetkami „Przyjaciel Hospicjum”.

Cieszymy się, że i Nasza Szkoła, uczniowie i nauczyciele, otrzymała tak zaszczytne miano, gdyż bardzo byliśmy zaangażowani w pomoc potrzebującym. Na zakończenie uroczystości odbył się na terenie malowniczego Campusu „Hosianum” poczęstunek, można by rzec w miłej „rodzinnej atmosferze”.

Wszystkim  osobom zaangażowanym w ten szlachetny czyn serdecznie dziękujemy.

 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top