Finał Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości

Finał Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości
 Blok - B Wynalazczość

 

19 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbył się wojewódzki finał Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości Blok - B Wynalazczość. W naszych murach gościliśmy uczniów wraz z opiekunami  z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach oraz z Zespołu Szkół Licealnych w Morągu. Wszyscy olimpijczycy po zakończeniu zmagań z zadaniami podziwiali nasz szkolny Geoogród a następnie udali się na wspólny spacer po Parku Centralnym wraz ze  zwiedzeniem Muzeum Nowoczesności w Olsztynie.

 

Naszą szkołę reprezentował zespół: Daniel Dydziński - klasa 1b, Nikodem Kozon - klasa 1b oraz Weronika Poduszko - klasa 3bd. Miło jest nam poinformować, że Weronika Poduszko zakwalifikowała się do etapu centralnego gdzie będzie walczyła o tytuł finalisty i tym samym o indeks na wybraną przez siebie uczelnię wyższą.

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top