Uczniowie ZSB, wielkie serca, Pola Nadziei

Uczniowie ZSB,
wielkie serca, Pola Nadziei
 

Znakiem Pól Nadziei jest żonkil - kwiat, który jako jeden z pierwszych zakwita na wiosnę. Symbolizuje kruchość i ulotność życia oraz nadzieję na odrodzenie. Podczas Żółtej Niedzieli 28 kwietnia 2018 uczennice naszej szkoły: Sandra Pomorska i Natalia Dobiesz z klasy 1 a/m pod opieką Pani Mileny Andruszkiewicz kwestowały na Starym Mieście. Rozdawały żonkile i zbierały pieniądze na sprzęt potrzebny do opieki nad chorymi i umierającymi.

 Żonkile na tę akcję zostały również posadzone przez młodzież przy Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie.

Dziękujemy za zaangażowanie i dar serca wszystkim wolontariuszom Szkolnego Koła Caritas, młodzieży niezrzeszonej i opiekunom.

 

 


 

 

 

 

 

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

Współpracują ze szkołą

Back to top