Za tydzień matura ...

Za tydzień matura ...

            27 kwietnia 2018 r.  w obecności grona pedagogicznego, młodszych koleżanek i kolegów, reprezentantów AK i  gości  ze szkoły w Chateroux   klasy: IV a, IV a/d, IV b i IV g/m pożegnały mury szacownej "Budowlanki". Podczas uroczystego apelu nie mogło zabraknąć okolicznościowych przemówień, wręczania przez panią dyrektor Lidię Nowacką dyplomów i nagród rzeczowych wyróżniającym się w różnych dziedzinach uczniom oraz chwil autentycznego wzruszenia. Oczywiście wszyscy czekali też na tradycyjną Galę Złotych Skrzydeł i Złotych Rogów, by poznać, kto i za co w ostatnim czteroleciu został dostrzeżony przez konkursowe jury jako szczególnie barwna postać.

Laureaci Złotych Rogów z pokorą i uśmiechem na ustach wysłuchali przewrotnych komentarzy na temat ich wad, równoważonych bądź co bądź jakimiś zaletami, a zdobywcy Złotych Skrzydeł przyjmowali je ze skromnością tych, którzy nie oczekują pochwał za własne zaangażowanie dla jakiejś sprawy, ale z  pewnością było im miło.

Złotymi zgłoskami na pewno zapisali się w "Księdze uczniów" czwartoklasiści  z najwyższą średnią: Jerzy Skrypoczka (5.50), Adrian Rutkowski (5,44), Izabela Frączkiewicz ( 5,16), Aleksandra Nożykowska (5,13), Karolina Sulżycka (5,09), Klaudia Siemiatkowska (5,06), Magda Zygmunt (5,0), Laura Aleksandra Perwenis (5,0), Anna Klaudia Robaczek (4,88), Magdalena Czerwonka (4,82).

  A skoro świadectwa ukończenia technikum trafiły do rąk  uczniów,  to znaczy że matura tuż, tuż.

Powodzenia na maturze, kochani czwartoklasiści!

 

Współpracują ze szkołą

Back to top