Pierwsze miejsce w XXVI Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.

Pierwsze miejsce w XXVI Rejonowych  Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.

  W czwartek 26kwietnia na terenie starego miasta w Olsztynie odbyły się XXVI Rejonowe Mistrzostwa    Pierwszej Pomocy PCK dla szkół ponadgimnazjalnych. Do Mistrzostw przystąpiło 11 zespołów reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z naszego rejonu. Uczestnicy musieli się uporać z rożnymi przypadkami losowymi jak na przykład wisielcem, zderzenie rowerzysty z przechodniem, , czy atak paniki męża kobiety w ciąży.

  Nasz zespół w składzie:

Bartek Zebzda ( kapitan),
Ela Szatkowska,
Adrian Szarnowski,
Marcin Piersa
oraz Szymon Burakowski
swoje zadania wykonali prawie bezbłędnie zwyciężając w tych zawodach.

 Teraz Drużyna jako jedna  będzie reprezentować nasz rejon  podczas Mistrzostw Okręgowych które odbędą się 17 maja w Olsztynie .

Gratulacje i trzymamy kciuki może uda się awansować do etapu centralnego. 


 

Współpracują ze szkołą

Back to top