XVII Zjazd Sprawozdawczo - Wyborczy ...

XVII Zjazd Sprawozdawczo - Wyborczy

Warmińsko - Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

 20 kwietnia 2018r. w Parku Naukowo - Technicznym w Olsztynie odbył się XVII Zjazd Sprawozdawczo - Wyborczy Warmińsko - Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, podczas którego zostały przyznane nagrody uczniom z szkół ponadgimnazjalnych za szczególny wkład w rozwój zawodowy i rozwijanie zainteresowań budowlanych.

 Wśród nagrodzonych uczniów znalazły się uczennice technikum budowlanego: Weronika Poduszko i Elżbieta Szatkowska z klasy 3b/d. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich zainteresowań.  

Gratulujemy również nauczycielom prowadzącym, bez których taki sukces nie byłby zapewne możliwy.


 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top