Harmonogram kwalifikacyjnego kursu zawodowego B.9 (29.09.2017r. - 19.05.2018r.)

                     
                     

Harmonogram kwalifikacyjnego kursu zawodowego B.9 (29.09.2017r. - 19.05.2018r.)

 
 
                   
     

piątek

sobota

niedziela

   
 

nr zjazdu

termin zjazdu

16:00-19:45

8:00-11:45

12:00-16:00

8:00-11:45

12:00-16:00

   
 

1

29.09.2017r.

Technologie instalacyjne świetlica warsztaty (5h) Alicja Urbanowicz 

 

 

 

 

   
     
 

2

20-22.10.2017r.

Technologie instalacyjne świetlica warsztaty (5h) Alicja Urbanowicz 

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr II S. Obiedziński

Technologie instalacyjne świetlica warsztaty (10h) Alicja Urbanowicz 

   
 

3

24-26.11.2017r.

 

 

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

   
 

Zajęcia praktyczne Gr II

   
 

4

8-10.12.2017r.

Technologie instalacyjne świetlica warsztaty (5h) Alicja Urbanowicz 

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Technologie instalacyjne świetlica warsztaty (10h) Alicja Urbanowicz 

   
 

Zajęcia praktyczne Gr II

   
 

5

15-17.12.2017r

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

   
 

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr II

   
 

6

12-14.01.2018r.

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Technologie instalacyjne świetlica warsztaty (10h) Alicja Urbanowicz 

   
 

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr II

   
 

7

21-23.01-2017r.

Technologie instalacyjne świetlica warsztaty (5h) Alicja Urbanowicz 

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

   
 

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr II

   
 

8

2-4.02.2018r.

Dokumentacja techniczna Alicja Urbanowicz (5h)

Technologie instalacyjne świetlica warsztaty (10h) Alicja Urbanowicz 

Dokumentacja techniczna Alicja Urbanowicz (10h)

   
     
 

9

16-18.02.2018r.

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

   
 

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr II

   
 

10

23-25.02.2018r.

Dokumentacja techniczna Alicja Urbanowicz (5h)

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Dokumentacja techniczna Alicja Urbanowicz (10h)

   
 

Zajęcia praktyczne Gr II

   
 

11

9-11.03.2018r.

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński do 16:45

Technologie instalacyjne świetlica warsztaty (10h) Alicja Urbanowicz 

   
 

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr II do 16:45

   
 

12

16-18.03.2018r.

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

   
 

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr II

   
 

13

13-15.04.2018r.

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

   
 

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr II

   
 

14

20-22.04.2018r.

Język obcy ukierunkowany zawodowo Agata Lichy sala

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński do 16:45

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

   
 

Zajęcia praktyczne Gr II do 16:45

Zajęcia praktyczne Gr II

   
 

15

4-6.05.2018r.

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

   
 

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr II

   
 

16

11-13.05.2018r.

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr II do

Zajęcia praktyczne Gr I

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

   
 

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr II

   
 

17

18-19.05.2018r.

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

Zajęcia praktyczne Gr I S. Obiedziński

 

   
 

Zajęcia praktyczne Gr II

Zajęcia praktyczne Gr II

   
 

 

 

 

 

 

 

   
                     

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top