Harmonogram kursu R4 Prowadzenie produkcji pszczelarskiej (od 29.09.2017r. do 06.2018r.)

Harmonogram kursu R4 – Prowadzenie produkcji pszczelarskiej 

   

5

10

10

 

piątek

sobota

niedziela

nr zjazdu

 

16:00-19:45

08:16:00

8:00-16:00

1

29.09.2017r.

Chów i hodowla pszczół
A. Kobyliński

 

 

2

20.10-22.10.2017r.

Chów i hodowla pszczół
A. Kobyliński

Technologia produktów pszczelich
M. Siuda

Pożytki pszczele (8:00 - 12:00)
M. Siuda

3

17.11-19.11.2017r.

Pożytki pszczele
M. Siuda

Pożytki pszczele
M. Siuda

Pożytki pszczele (8:00 - 12:00)
M. Siuda

4

24.11-26.11.2017r.

Gospodarka pasieczna
A. Kobyliński

Chów i hodowla pszczół
A. Kobyliński

Pożytki pszczele
M. Siuda

5

8.12-10.12.2017r.

Gospodarka pasieczna
A. Kobyliński

Gospodarka pasieczna
A. Kobyliński

Technologia produktów pszczelich
(8:00 - 12:00) M. Siuda

6

15.12-17.12.2017r.

Chów i hodowla pszczół
A. Kobyliński

Gospodarka pasieczna
A. Kobyliński

Pożytki pszczele (8:00 - 12:00)
M. Siuda

7

12.01-14.01.2018r.

Pożytki pszczele
M. Siuda

Chów i hodowla pszczół
A. Kobyliński

Gospodarka pasieczna
A. Kobyliński

8

26.01-28.01.2018r.

Technologia produktów pszczelich
M. Siuda

Technologia produktów pszczelich
M. Siuda

Prowadzenie produkcji rolniczej
Marek Marks
Bogumił Rychcik

9

9.02.-11.02.2018r.

Technologia produktów pszczelich
M. Siuda

Prowadzenie produkcji rolniczej
Marek Marks
Bogumił Rychcik

Prowadzenie produkcji rolniczej
Marek Marks
Bogumił Rychcik

10

16.02-18.02.2018r.

Produkcja rolnicza M. Marks

Produkcja rolnicza M. Marks

Produkcja rolnicza M. Marks

10

23.02.-25.02.2018r.

Technika w rolnictwie                          Renata Urbańska- Gizińska

Prowadzenie produkcji rolniczej
Marek Marks
Bogumił Rychcik

Prowadzenie produkcji rolniczej
Marek Marks
Bogumił Rychcik

11

9.03-11.03.2018r.

Przepisy ruchu drogowego                    Janina Klucznik

Technika w rolnictwie                         Renata Urbańska- Gizińska

Technika w rolnictwie                     Renata Urbańska- Gizińska

12

16.03.-18.03.2018r.

Technika w rolnictwie  Renata Urbańska- Gizińska

Język obcy zawodowy - Agata Lichy         od 9:00 - 12:45

Technika w rolnictwie                      Renata Urbańska- Gizińska

13

23.03.-25.03.2018r.

Technika w rolnictwie                           Renata Urbańska- Gizińska

Technika w rolnictwie                          Renata Urbańska- Gizińska

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

14

6.04.-08.04.2018r.

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

15

20-22.04.2018r.

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

16

27-29.04.2018r.

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

17

11-13.05.2018r.

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

18

25-27.05.2018r.

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

19

8-10.06.2018r.

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

20

15-17.06.2018r.

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

Prowadzenie produkcji pasiecznej
Maciej Siuda (200) - Grupa I
Andrzej Kobyliński (200) - Grupa II
Jan Gabruś (100) Grupa III
Beata Bąk (100) - Grupa III

 

Współpracują ze szkołą

Back to top