Harmonogram kursu A.13. Wytwarzanie wyrobów stolarskich (25.11.2016- 26.11.2017)

Harmonogram kursu

A.13. Wytwarzanie wyrobów stolarskich

(25.11.2016- 26.11.2017)

Zjazd

Termin

Godz.

Zajęcia

Liczba godzin

Prowadzący

 

 

 

(gr. I/gr.II)

 

1.       

25.11.2016

1600-1945

Zajęcia praktyczne cnc/renowacja (IIgr/Igr)-warsztaty

5

AK/AD

 

 

 

2.       

2.12.2016

1515-2030

Zajęcia praktyczne - warsztaty

7

JS/SP

 

3.12.2016

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

SP/HĆ

 

 

 

3.       

9.12.2016

1515-2030

Zajęcia praktyczne - warsztaty

7

HK/JS

 

10.12.2016

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

SP/HĆ

 

11.12.2016

800-1600

Zajęcia praktyczne cnc/renowacja i wyk.(Igr/IIgr)-warsztaty

10

AK/AD

 

 

 

4.       

16.12.2016

1515-2030

Zajęcia praktyczne - warsztaty

7

JS/SP

 

17.12.2016

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

SP/HĆ

 

18.12.2016

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

SP/HĆ

 

 

 

5.       

13.01.2017

1600-1945

Obrabiarki s. 208

5

AS

 

14.01.2017

800-1200

Zajęcia praktyczne cnc/renowacja i wyk. (IIgr/Igr)-warsztaty

5

AK/AD

 

1200-1600

Zajęcia praktyczne mechanika i konserw. (Igr/IIgr)-warsztaty

5

AK/LM

 

15.01.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

SP/HĆ

 

 

 

6.       

20.01.2017

1515-2030

Zajęcia praktyczne - warsztaty

7

HK/JS

 

21.01.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

SP/HĆ

 

22.01.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

SP/HĆ

 

 

 

 

 

7.       

10.02.2017

1600-2030

 

Technologia i materiałoznawstwo s. 208

6

EF

 

11.02.2017

800-1200

Zajęcia praktyczne cnc (Igr) warsztaty

5

AK

 

1200-1600

Zajęcia praktyczne cnc (IIgr) warsztaty

5

AK

 

12.02.2017

800-1600

Technologia i materiałoznawstwo s.208

10

EF

 

 

 

 

 

8.       

17.02.2017

1600-1945

Rysunek zawodowy s. 208

5

AS

 

18.02.2017

800-1645

Technologia i materiałoznawstwo s.208

11

EF

 

19.02.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

HK/HĆ

 

 

 

 

 

9.       

24.02.2017

1515-2030

Zajęcia praktyczne - warsztaty

7

JS/HĆ

 

25.02.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

HK/SP

 

26.02.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

HĆ/SP

 

 

 

10.   

3.03.2017

1600-1945

Zajęcia praktyczne - warsztaty

5

JS/SP

 

4.03.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

HK/SP

 

5.03.2017

800-1600

Technologia i materiałoznawstwo s. 208

10

EF

 

11.   

11.03.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

HK/HĆ

 
 

12.03.2017

800-1200

Zajęcia praktyczne cnc (IIgr) warsztaty

5

AK

 

1200-1600

Zajęcia praktyczne cnc (Igr) warsztaty

5

AK

 

 

 

12.

17.03.2017

1600-1945

Zajęcia praktyczne - warsztaty

5

JS/SP

 

18.03.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

HK/SP

 

19.03.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne mechanika i konserw. (Igr/IIgr)-warsztaty

10

AK/LM

 

 

 

13.

24.03.2017

1600-1945

Rysunek zawodowy s. 208

5

AS

 

25.03.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

HK/SP

 

26.03.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

HĆ/SP

 

 

 

 

 

14.

31.03.2017

1600-1945

Zajęcia praktyczne - warsztaty

5

HK/ JS

 

1.04.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

HK/HĆ

 

2.04.2017

800-1600

Technologia i materiałoznawstwo s. 208

10

EF

 

 

 

15.

7.04.2017

1600-1945

Rysunek zawodowy s. 208

5

AS

 

8.04.2017

800-1645

Technologia i materiałoznawstwo s. 208

11

EH

 

9.04.2017

800-1200

Zajęcia praktyczne mechanika i konserw. (Igr/IIgr)-warsztaty

5

AK/LM

 

 

 

16.

21.04.2017

1600-1945

Zajęcia praktyczne renowacja i techniki malarskie (Igr/IIgr)-warsztaty

5

AD/JK

 

22.04.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne

10

HK/HĆ

 

23.04.2017

800-1600

Obrabiarki s. 208

10

AS

 

 

 

17.

5.05.2017

1600-2030

Zajęcia praktyczne - warsztaty

6

JS/HĆ

 

6.05.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

HK/HĆ

 

7.05.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne renowacja i techniki malarskie (Igr/IIgr)-warsztaty

10

AD/JK

 

 

 

18.

19.05.2017

1600-1945

Zajęcia praktyczne - warsztaty

5

JS/SP

 

20.05.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne renowacja i techniki malarskie (Igr/IIgr)-warsztaty

10

AD/JK

 

21.05.2017

800-1600

Obrabiarki s. 208

10

AS

 

 

 

19.

26.05.2017

1600-1945

Rysunek zawodowy s. 208

5

AS

 

27.05.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

HK/SP

 

28.05.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne renowacja i techniki malarskie (Igr/IIgr)-warsztaty

10

AD/JK

 

 

 

20.

2.06.2017

1600-2030

Zajęcia praktyczne - warsztaty

6

JS/ HK

 

3.06.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

HK/HĆ

 

 

 

 

 

21.

9.06.2017

1600-2030

Zajęcia praktyczne - warsztaty

6

JS/HĆ

 

10.06.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

HK/SP

 

11.06.2017

800-1200

Zajęcia praktyczne renowacja i techniki malarskie (Igr/IIgr)-warsztaty

5

AD/JK

 

1200-1600

Zajęcia praktyczne cnc/renowacja i wyk.(Igr/IIgr)-warsztaty

5

AK/AD

 

 

 

22.

1.09.2017

1600-1945

Zajęcia praktyczne cnc/renowacja i wyk.(IIgr/Igr)-warsztaty

5

AK/AD

 

2.09.2017

800-1645

Technologia i materiałoznawstwo s. 208

11

EF

 

3.09.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

JS/HĆ

 

23.

9.09.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne cnc (Igr) warsztaty

10

 

 

10.09.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne cnc (IIgr) warsztaty

10

 

 

 

 

24.

15.09.2017

1600-2030

Zajęcia praktyczne - warsztaty

6

JS/HĆ

 

16.09.2017

800-1200

Zajęcia praktyczne cnc/renowacja i wyk.(I / IIgr)-warsztaty

10

AK/AD

 

1200-1600

Zajęcia praktyczne cnc/renowacja i wyk.(II/ Igr)-warsztaty

 

17.09.2017

800-1600

Technologia i materiałoznawstwo s. 208

10

EF

 

 

 

25.

22.09.2017

1600-1945

Język obcy s.25

5

AL

 

23.09.2017

800-1600

Rysunek zawodowy s. 208

10

AS

 

 

 

 

 

26.

6.10.2017

1600-2030

Zajęcia praktyczne - warsztaty

6

JS/SP

 

7.10.2017

 

 

 

 

 

8.10.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

JS/HĆ

 

 

 

27.

13.10.2017

1600-2030

Technologia i materiałoznawstwo s. 208

6

EF

 

14.10.2017

800-1600

Rysunek zawodowy s. 208

10

AS

 

15.10.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

JS/HĆ

 

 

 

28.

27.10.2017

1600-1945

Zajęcia praktyczne - warsztaty

5

HK/SP

 

28.10.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

JS/HK

 

29.10.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

JS/HĆ

 

 

 

29.

3.11.2017

1600- 1945

Zajęcia praktyczne - warsztaty

5

JS/SP

 

4.11.2017

800-1600

Rysunek zawodowy s. 208

10

AS

 

5.11.2017

800-1600

Technologia i materiałoznawstwo s. 208

10

EF

 

 

 

30.

17.11.2017

1600-1945

Zajęcia praktyczne - warsztaty

5

JS/HĆ

 

18.11.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

HK/SP

 

19.11.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

JS/HĆ

 

 

 

31.

24.11.2017

1600- 1945

Zajęcia praktyczne - warsztaty

5

JS/SP

 

25.11.2017

800-1515

Zajęcia praktyczne - warsztaty

9

HK/HĆ

 

26.11.2017

800-1600

Zajęcia praktyczne - warsztaty

10

JS/SP

 

 

Zajęcia praktyczne – warsztaty-HK(Henryk Kordasz), JS (Józef Sokołowski), HĆ (Henryk Ćwiek),SP(Sławomir Pawłowski)

Zajęcia praktyczne cnc/-AK Adam Kubuj

Renowacja i wykończenia- AD Anna Duliszewska

Zajęcia praktyczne renowacja i techniki malarskie –AD Anna Duliszewska, JK –Justyna Karwacka-Kielak

Zajęcia praktyczne mechanika i konserwacja urządzeń drzewnych –(AK )Adam Kubuj, (LM) Leszek Maciążek

Obrabiarki, Rysunek zawodowy (AS) -Anna Sokołowska,

Technologia i materiałoznawstwo (EF)-Ewa Florkowska-Hamera

Współpracują ze szkołą

Back to top