Harmonogram kwalifikacyjnego kursu zawodowego A.13 Wytwarzanie wyrobów stolarskich Stolarz symbol cyfrowy 752205 Edycja V (20.04.2018 – 28.04.2019)

 

 Harmonogram kwalifikacyjnego kursu zawodowego

 

 A.13 Wytwarzanie wyrobów stolarskich Stolarz symbol cyfrowy 752205
Edycja V (20.04.2018-28.04.2019)

 

nr zjazdu

terminy

piątek

16:00-19:45

sobota

8:00-16:00

niedziela

8:00-16:00

1.        

20-22. 04.2018r.

Obrabiarki

A.Sokołowska

Rysunek zawodowy

A.Sokołowska

Technologia i materiałoznawstwo

Ewa Florkowska - Hamera

 

2.        

18-20.05.2018r.

Obrabiarki

A.Sokołowska

Technologia i materiałoznawstwo

Ewa Florkowska - Hamera

 

Rysunek zawodowy

A.Sokołowska

3.        

25-27.05.2018r.

 Język obcy zawodowy

A.Lichy

Technologia i materiałoznawstwo

Ewa Florkowska - Hamera

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II grupa –  obróbka maszynowa – H. Ćwiek

4.        

8-10.06.2018r.

Rysunek zawodowy

A.Sokołowska

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa – H. Ćwiek

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa –

H. Ćwiek

5.        

15-17.06.2018r.

Technologia i materiałoznawstwo

Ewa Florkowska - Hamera

I grupa – obróbka maszynowa – H. Kordasz

II grupa –  obróbka maszynowa – H. Ćwiek

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II grupa –  obróbka maszynowa – H. Ćwiek

 

6.        

7-9.09.2018r.

Obrabiarki

A.Sokołowska

Rysunek zawodowy

A.Sokołowska

Technologia i materiałoznawstwo

Ewa Florkowska - Hamera

7.        

14-16.09.2018r.

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa – H. Ćwiek

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa –

H. Ćwiek

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

 

8.        

21-23.09.2018r.

 

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

9.        

5-7.10.2018r.

I gr. Renowacja mebli – A. Duliszewska

II gr. – CNC – A. Kubuj

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

10.     

19-21.10.2018r.

I gr. – CNC – A. Kubuj

II gr. Renowacja mebli – A. Duliszewska

 

Technologia i materiałoznawstwo

Ewa Florkowska - Hamera

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

11.     

16-18.11.2018r.

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa – H. Ćwiek

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa –

H. Ćwiek

Obrabiarki

A. Sokołowska

Rysunek zawodowy

A.Sokołowska

12.     

23-25.11.2018r.

 

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa –

H. Ćwiek

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa –

H. Ćwiek

13.     

7-9.12.2018r.

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

I gr. - Renowacja mebli –

A. Duliszewska

II gr. – CNC – A. Kubuj

Technologia i materiałoznawstwo

Ewa Florkowska - Hamera

14.     

14-16.12.2018r.

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

 

I gr. – CNC – A. Kubuj

II gr. - Renowacja mebli –

A. Duliszewska

 

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

15.     

11-13.01.2019r.

 

I gr. - Renowacja mebli –

A. Duliszewska

II gr. – Techniki malarskie w renowacji – J. Karwacka-Kielak

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II gr. – CNC – A. Kubuj

16.     

18-20.01.2019r.

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

I gr. – Techniki malarskie w renowacji – J. Karwacka-Kielak

II gr. - Renowacja mebli –

A. Duliszewska

 

I gr. – CNC – A. Kubuj

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

17.     

8-10.02.2019r.

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa – H. Ćwiek

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa –

H. Ćwiek

I gr. - Renowacja mebli –

A. Duliszewska

II gr. – Snycerka – M. Bartczak

18.     

15-17.02.2019r.

Język obcy – A. Lichy

Technologia i materiałoznawstwo

Ewa Florkowska - Hamera

I gr. – Snycerka – M. Bartczak

II gr. Renowacja mebli –

A. Duliszewska

 

19.     

01-03.03.2019

I gr. - Renowacja mebli –

A. Duliszewska

II gr. – CNC – A. Kubuj

I gr. – CNC – A. Kubuj

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

I gr. – Techniki malarskie w renowacji – J. Karwacka-Kielak

II gr. – Snycerka – M. Bartczak

20.     

8-10.03.2019r.

I gr. – CNC – A. Kubuj

II gr. - Renowacja mebli – A. Duliszewska

 

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II gr. – CNC – A. Kubuj

I gr. – Snycerka – M. Bartczak

II gr. – Techniki malarskie w renowacji – J. Karwacka-Kielak

21.     

22-24.03.2019r.

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa – H. Ćwiek

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa –

 H. Ćwiek

22.     

29-31.03.2019r.

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa – H. Ćwiek

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

23.     

5-7.04.2019r.

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

Technologia i materiałoznawstwo

Ewa Florkowska - Hamera

I grupa – obróbka maszynowa –

H. Kordasz

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

24.     

12-14.04.2019r.

Obrabiarki

A.Sokołowska

Rysunek zawodowy

A.Sokołowska

Technologia i materiałoznawstwo

Ewa Florkowska - Hamera

25.     

26-28.04.2019r.

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa – H. Ćwiek

I grupa – obróbka ręczna –
J. Sokołowski

II-grupa – obróbka maszynowa –

H. Ćwiek

II gr. – obróbka ręczna –

S. Pawłowski

 

* Informacje o salach na zajęcia będą wywieszone w portierni szkoły na poszczególnych zjazdach. 

 

Zmiana – 13.09.2018

 

Współpracują ze szkołą

Back to top