Z okazji Święta Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości

 

            15 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie w związku z obchodami 99. rocznicy odzyskania niepodległości zorganizowana została akcja pod hasłem: "Pieśni, które łączą pokolenia". 

            Celem tej akcji było wspólne śpiewanie  pieśni ważnych dla tożsamości Polaków a także popularyzowanie informacji o okolicznościach i potrzebie ich powstania oraz roli, jaką odegrały w życiu naszego narodu.

            Śpiewanie uatrakcyjniły akompaniujące: - Joanna Czerwonka (IV g/m) -na keyboardzie oraz Magdalena Ziółkowska (Ia) - na gitarze.

 

            W trakcie spotkania wspierał nas chórek z klasy Ia w składzie: Natalia Brzozowa, Gabrysia Molesztak, Klaudia Rogalska, Wiktoria Barchańska, Kasia Kaczmarczyk i Wiktoria Przybułowska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom  za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery.  


 

 

 

Współpracują ze szkołą

Back to top